İletişim formu için tıklayın
Tel: 0212 346 30 46

Kendi Aracınıza Saatlik Şoför

Özel bir şoförünüz olsun istiyor ancak bunun çok maliyetli/pahalı olduğunu mu düşüyorsunuz. Alfred tam size göre. Her ihtiyaç duyduğunuz anda kendi aracınıza saatlik şoför alabilir ve sadece kullandığınız saat için ödeme yapabilirsiniz. Ucuz, kolay, etkili.

Kendi Aracınız İçin Saatlik Özel Şoför

Özel bir şoför sahibi olmak çok büyük bir avantaj. Araçta geçen zamanı değerlendirip çalışabilir, dinlenebilir, mesajlarınıza bakabilirsiniz. Özel şoförünüz siz ofisteyken sevdiklerinize hizmet verebilir. Ancak 7 gün 24 saat şoför çalıştırmak çok masraflı. Ama artık bir çözümünüz var; Alfred ile saatlik şoför kiralayabilirsiniz. Arabanız var ama siz onu kullanmak istemiyorsunuz ya da o gün çok yorgunsunuz. Arka koltukta oturarak seyahatin tadını çıkarmak istiyorsunuz. Bu noktada yapmanız gereken şey oldukça basit. Hemen Alfred ile iletişime geçebilir ve istediğiniz zaman dilimleri içerisinde özel bir şoföre sahip olabilirsiniz. Ödemenizi sadece o saatler için yaparsınız.

Özel Şoför Hizmetini İstediğiniz Zaman Tercih Edin

Şehir hayatında araç olmadan bir yere gitmek neredeyse imkansız. Ancak araba kullanmak için çok yorgun hissettiğiniz zaman birisinin size şoförlük yapmasını isteyebilirsiniz. Alfred, böyle durumlarda size en kaliteli hizmeti verecektir. Bunun için şu adımları takip etmeniz yeterli olacaktır;

  • Bizi 7gün /24 saat telefon numaramızdan arayabilir ve şoför talebinizi iletebilirsiniz.
  • Bunun için bir saat aralığı ya da ne kadar süre boyunca hizmet almak istediğinizi belirtmelisiniz.
  • Hizmet süresi boyunca olası olumsuzluklara karşı önlem alıyoruz. Aracınız, şoförümüz tarafından kullanıldığı zaman boyunca sigortalanıyor. Böylelikle siz yolculuğunuzun keyfini çıkarıyor ve arka koltukta gündelik işleriniz ile ilgileniyorsunuz.
  • Şoförlerimiz, istediğiniz her zaman ve istediğiniz her yere sizi götürebiliyor. Bunun süresini ve güzergahı belirleyin, gerisini ise uzman şoförümüze bırakın.
  • Karşılaşabileceğiniz aksaklıklar ile alakalı olarak Alfred müşteri hizmetlerini arayabilir ve durumu aktarabilirsiniz.
Saatlik Şoför Ne Gibi Avantajlar Sunuyor?
  • Verdiğimiz saatlik şoför hizmeti ile her şeyden önce zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Çok yoğun olduğunuzu biliyoruz. Bu yüzden zaman kaybınızın önüne geçiyoruz.
  • Trafikte yorulmak istemiyor musunuz? Kırmızı ışıkta beklerken sıkılıyor musunuz? Dikkatinizi yola veremiyor musunuz? O zaman sizi hemen arka koltuğa alalım iş, sosyal medya, mesajlarınız, sohbet canınız ne isterse tadını çıkarın. Çünkü saatlik şoför, rahatlık anlamına da geliyor. Günün yorgunluğundan sonra bir de trafikte stres yaşamanızı istemiyoruz. Bu yüzden sizi istediğiniz yere güvenli bir şekilde taşıyoruz.
  • Yoğun bir toplantı trafiğine girdiniz. Çocuklarınızı okuldan alacak vaktiniz yok. Korkmayın. Çünkü Alfred saatlik şoför, kendi arabanızla bunun sizin yerine yapıyor. Çocuklarınızı ya da sevdiklerinizi, güvenli bir şekilde alarak, eve bırakıyor. Daha sonra arabanızı da size teslim ediyor.
  • Gece dışarı çıkmak istiyorsunuz ama eve dönmek çok zor geliyor. Sevdikleriniz ile felekten bir gece çalacaksınız. Araba kullanmak istememeniz çok normal. O zaman hemen Afred'i arayın. Eğlencenizin bitiminde özel şoförümüz gelip sizi alacak, trafiği dert etmeyin. İstediğiniz gibi eğlenin ve kendi arabanızın rahatlığında, direksiyon başına geçmeden seyahatin tadını çıkarın.
  • Aracınızın muayene ve bakım zamanı geldi. Ancak vaktiniz çok kısıtlı. Bir gün boyuna muayene istasyonunda beklemek zorunda değilsiniz. Özel şoförümüz gelsin ve arabanızın bakımlarını yaptırsın. Siz de işlerinize kaldığınız yerden devam edin. Zamanınızı boşa harcamayın.
Alfred Kurumsal Bir Firma Olarak Güven Veriyor

Alfred, kurumsal bir kimliğe sahip. Müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden önce geliyor. Bundan dolayı en kaliteli hizmeti veriyoruz. Saatlik şoför kapsamında çalışan personelimizin tümü sürüş testinden geçiriliyor. Güvenli yolculuk ilkelerine göre hareket ediyorlar. Trafik kurallarına tam bir uyum gösterdikleri için arka koltukta yola bakmanıza bile gerek kalmıyor. Bir sonraki günün planlarını yaparken, kendi arabanızın konforunda seyahat edebiliyorsunuz. Referanslarımız, vaatlerimizin en önemli kanıtı. Sadece bireylere değil, aynı zamanda şirketlere de gereken hizmeti, kaliteli ve güvenli bir şekilde veriyoruz. Tüm bu avantajlardan yararlanmak ise tek bir telefon ile mümkün. Bunun için bizi istediğiniz zaman arayabilir ve saatlik şoför ayrıcalığının keyfini Alfred ile çıkarabilirsiniz.

Tüm Bireysel Hizmetlerimiz

Resepsiyon Hizmetleri
Bilgilendirme ve Danışma
Vestiyer ve Emanet
Seyahat Danışmanlığı
Rezervasyon
Teslimat Organizasyon

Bellboy Hizmetleri
Kuru Temizleme ve Terzi
Lostra
Paket Taşıma
Eczane
Özel Kurye
Alışveriş

Bilet Hizmetleri
Yurtiçi Etkinlik Bilet Temini
Yurtdışı Etkinlik Bilet Temini
Ulaşım (Uçak, Otobüs, Tren)
Bilet Temini

Tanıtım Hizmetleri
Marka Tanıtım ve Sponsorluk
Örnek Ürün Dağıtımı

Diğer Hizmetleri
Mağazalar Arası Ürün Transferi
Noter Temini
Acil Tıbbi Yardım

Araç ve Şoför Hizmetleri
Vale
Vale Davet (Özel Davetler İçin Ekip)
Araç Muayene
Araç Servis ve Bakım
Araç Sigorta
Araç Yıkama
Yakıt Deposu Dolumu
Lastik Değişimi
Araç Kiralama
Günlük ve Saatlik Özel Şoför
Transfer Hizmetleri

Bireysel olarak ihtiyacınız olan tüm Concierge hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz.

AVM

Alışveriş merkezlerini
farklılaştıran hizmetlerimiz

REZİDANS

Yaşam alanlarına 
değer katan hizmetlerimiz

OFİS

Ofis alanlarınıza 
değer katan hizmetlerimiz

AVM

Alışveriş merkezlerini
farklılaştıran hizmetlerimiz

REZİDANS

Yaşam alanlarına
değer katan hizmetlerimiz

OFİS

Ofis alanlarınıza
değer katan hizmetlerimiz