İletişim formu için tıklayın
Tel: 0212 346 30 46

Alfred Araç Servis ve Bakım

Trafikte güvenli bir sürüş için aracınızın sorunsuz olması gerekmektedir. Ortaya çıkan kazaların büyük bir kısmının nedeni, teknik arızalı araçlardır. Tatile ya da uzun yola çıkarken, ıssız bir yerde aracınızın arıza vermesini kimse istemez. Bu nedenle aracınızın bakımını periyodik bir şekilde yapmanız şarttır. Ancak bu işlemler birçok insana sıkıcı ve zaman kaybı olarak değerlendirilir. Çok fazla çalışıyorsanız ve bu tip bir süreç için zamanınız yoksa Alfred aracınızın bakımını yaptırmayı üstlenebilir. Siz, işlerinizde veya evinizde vakit geçirirken Alfred bulunduğunuz noktadan aracınızı alır muayenesini yaptırır ve geri getirir.

Araç Ne Zaman Bakıma Sokulmalıdır?

Güvenilir bir yolculuk aracınızın güvenilir olmasıyla doğru orantılıdır. Her ne kadar trafik kurallarına uysanız da araç servis bakım işlemlerini aksattığınız takdirde güvende olamazsınız. Her an bir yerde trafik ortasında aracınızın arıza yapması kaçınılmaz olur. Bu sebeple araç servis bakım işlemlerini aksatmamalı ve her yıl düzenli olarak yaptırmalısınız.. Yaptıracağınız aracınızı baştan aşağı kontrol ettirmek olmalıdır.

Araç Servis Bakım İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Her aracın belli bir bakım süresi vardır. Satın aldığınız ve kullandığınız aracın çok iyi bir performans vermesini istiyorsanız, belirtilen tarih geldiği zaman mutlaka aracın bakıma sokulması gerekmektedir.
 • Bunun yanı sıra araç bakımdan yeni çıktığı halde sorun verebilir. Böyle durumlarda hiç vakit kaybetmeden aracı mutlaka servise sokmanız gerekmektedir.
 • Olağan sürecin yanı sıra olağanüstü hallerde de aracınızın sorunlarının çözülmesi için araç tamir, bakım sürecini çok başarılı bir şekilde sonlandırmaktayız.
 • Tüm bu işlemlerin her aşamasında sizin onayınız alınarak hareket edilir.

Sizin Yerinize Araç Bakımı ve Tamirini Nasıl Yapmaktayız?

 • Bizi aramanız yeterli olacaktır. Sunduğumuz bu hizmet çerçevesinde hangi servisi tercih edeceğinize siz karar verebilirsiniz. Maddi olarak daha ucuza aracınızı tamir ettirmek istiyorsanız ve bu noktada tanıdığınız bir tamirci varsa biz de direkt olarak aracınızı oraya götürüyoruz. Bunun yanı sıra konu hakkında bir fikriniz yoksa biz sizin için en iyi bakım ve tamiri yapacak olan servisi seçmekteyiz.
 • Yol haritası çizildikten sonra görevli olan özel şoförümüz aracı almak için vermiş olduğunuz adrese gelecektir. Daha sonra aracı alarak, belirttiğiniz ya da bizim seçmiş olduğumuz servise gidecektir. Daha sonraki aşamada ise aracınızın bakımı ya da tamiratı başlayacaktır.
 • Bu süreç boyunca görevli personelimiz bir dakika olsun aracın yanından ayrılmayacaktır. Tüm süreci kendisi takip edecektir. Bu durum hem bakım hem de arıza giderim aşamasında geçerlidir.
 • Süreç devam ederken mevcut arızanın ne olduğu tespit edildikten sonra sizi arayarak durumu iletmekteyiz. Bunun yanı sıra arızanın tipini ve masrafını da bildirmekteyiz. Sizin onayınız olmadan hiçbir işlemin yapılmasına izin verilmez.

Araç Bakımı Neden Önemlidir?

 • Her aracın bir bakım süresi vardır. Bu bakım süresi araçtan araca değişmektedir. Buna göre genellikle yapılan kilometre baz alınmaktadır. Belirlenmiş olan kilometreye ulaşan araçların kesinlikle yetkili olan servislerde elden geçirilmesi gerekmektedir. Bu süreç bir nevi zorunluluktur.
 • Özellikle kent dışına çıkan ve aracını bakıma sokmamış olan kişiler, zaman zaman çeşitli sorunlar ile baş başa kalabilirler. Araçta ortaya çıkacak olan önemli bir arızadan dolayı yolculuğunuz yarıda kesilebilmektedir.
 • Tüm bu durumlar ile karşılaşmamak için periyodik olarak tabir edilen araç bakımlarını ihmal etmemelisiniz.
 • Araç bakımlarının süresi değişmektedir. Bazen yarım bazen de tam gün sürebilmektedir.

Araç Bakımı Neden Önemlidir?

Araç bakım işlemleri, çok yoğun olarak çalışan kişiler için zaman alıcı olabilmektedir. Zamanınızı bununla harcamanıza gerek yok. Çünkü Alfred, bu konuda vermiş olduğu kaliteli hizmet ile aracınızın periyodik bakımlarını istediğiniz araç servisinde başarılı bir şekilde tamamlamaktadır. Bunun yanı sıra araç bakım işlemlerinde size yardımcı olacak personellerimizin hepsi arabaların iç ve dış donanımı hakkında gerekli olan tüm bilgilere sahiptir. Böylelikle aracınızın tamiri ya da bakımı sırasında ortaya çıkan mevcut arızalar, görevlimizin bilgisi dahilinde değerlendirilmekte ve daha sonra size aktarılmaktadır.

Vermiş olduğumuz bu kaliteli hizmet sayesinde sizin için çok zaman alıcı olabilecek sorundan kurtulmuş olacaksınız. Sürecin başından sonuna kadar yerinizde oturarak, gündelik işlerinize devam ederek, rahatınıza bakarak, aracınızın tamir ve bakımının yapılmasını takip edebilirsiniz. Tüm işlemlerin bitmesinden sonra ise araç, sorunsuz hali ile size istediğiniz lokasyonda teslim edilecektir.

Tüm Bireysel Hizmetlerimiz

Resepsiyon Hizmetleri
Bilgilendirme ve Danışma
Vestiyer ve Emanet
Seyahat Danışmanlığı
Rezervasyon
Teslimat Organizasyon

Bellboy Hizmetleri
Kuru Temizleme ve Terzi
Lostra
Paket Taşıma
Eczane
Özel Kurye
Alışveriş

Bilet Hizmetleri
Yurtiçi Etkinlik Bilet Temini
Yurtdışı Etkinlik Bilet Temini
Ulaşım (Uçak, Otobüs, Tren)
Bilet Temini

Tanıtım Hizmetleri
Marka Tanıtım ve Sponsorluk
Örnek Ürün Dağıtımı

Diğer Hizmetleri
Mağazalar Arası Ürün Transferi
Noter Temini
Acil Tıbbi Yardım

Araç ve Şoför Hizmetleri
Vale
Vale Davet (Özel Davetler İçin Ekip)
Araç Muayene
Araç Servis ve Bakım
Araç Sigorta
Araç Yıkama
Yakıt Deposu Dolumu
Lastik Değişimi
Araç Kiralama
Günlük ve Saatlik Özel Şoför
Transfer Hizmetleri

Bireysel olarak ihtiyacınız olan tüm Concierge hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz.

AVM

Alışveriş merkezlerini
farklılaştıran hizmetlerimiz

REZİDANS

Yaşam alanlarına 
değer katan hizmetlerimiz

OFİS

Ofis alanlarınıza 
değer katan hizmetlerimiz

AVM

Alışveriş merkezlerini
farklılaştıran hizmetlerimiz

REZİDANS

Yaşam alanlarına
değer katan hizmetlerimiz

OFİS

Ofis alanlarınıza
değer katan hizmetlerimiz